Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez zgłoszenie mailowe na adres: wycieczki.ogrod@uw.edu.pl W zgłoszeniu należy podać wiek grupy, nazwę wycieczki, preferowany termin oraz nr telefonu zamawiającego. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie.

Wycieczkę należy zarezerwować najpóźniej z tygodniowym wyprzedzeniem.
Koszt godzinnej wycieczki dla grup przedszkolnych liczących do 15 osób wynosi 200 brutto. (czas trwania 45 min)
Przy większej liczbie uczestników grupa zostanie podzielona na podgrupy liczące do 15 osób, a koszt zajęć pomnożony przez liczbę podgrup.
W cenę biletu wliczony jest koszt udziału w zajęciach 2 opiekunów.

Płatności za zajęcia należy dokonać przelewem na konto Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego nr 73 1160 2202 0000 0000 6084 9724 najpóźniej 3 dni robocze przed planowaną wycieczką.

Przy rezerwacji terminu prosimy o deklarację czy potrzebują Państwo faktury VAT.


Gwiazdy tropików – zajęcia edukacyjne w szklarniach
Dostępne od wtorku do piątku w godz. 9 – 14

Czas trwania: do 60 minut
Limit miejsc: 30

Zapraszamy dzieci do ciepłego i wilgotnego lasu tropikalnego. W szklarniach odkryjemy wanilię, kakaowca i banany. Dowiemy się jakie produkty wytwarza się z tych roślin. Podlejemy wodą liść lotosu. Poszukamy kłujących kaktusów i odkryjemy, co się stanie po przecięciu aloesu i agawy.

W LABIRYNCIE ZMYSŁÓW
Dostępne od wtorku do piątku

Czas trwania: do 60 minut
Limit miejsc: 30

Wycieczka po parku, która wprowadza dzieci w świat zmysłów. W czasie zabawy  odkryjemy kolory i kształty ogrodowych roślin, posłuchamy dźwięków przyrody, w labiryncie działu roślin leczniczych poszukamy roślin, które dzieci będą mogły powąchać i obejrzeć z bliska, aby na koniec przygotować z nich własne dzieło sztuki.