Ogrodowi darczyńcy

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego wspierają:

Internetowy sklep ogrodniczy Świat Kwiatów działa na polskim rynku już od wielu lat. Posiadają bogatą ofertę nasion, akcesoriów ogrodniczych, nawozów, a także cebulek i sadzonek.

Volmary GmbH to niezależna firma rodzinna z sektoru ogrodniczego. Przoduje w Europie w produkcji i hodowli roślin.

Firma KRÓLIK to gospodarstwo i hurtownia ogrodnicza, która zaopatruje rynki lokalne, krajowe i zagraniczne w rośliny ozdobne do nasadzeń. Co roku firma organizuje w swojej siedzibie Międzynarodowe Targi Tulipanów.

 Ogrodnictwo Wiśniewski Jacek Junior to zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży cebul i kłączy kwiatowych. Firma formalnie istnieje od 2001 roku, jednak jej inicjator, Jacek Wiśniewski jest związany z tematem cebul kwiatowych od początku lat siedemdziesiątych.

Firma Semini działa w dwóch głównych obszarach: Prowadzi usługi ogrodnicze dla instytucji i klientów indywidualnych a także prowadzi ogrodniczy sklep internetowy, w którym można kupić produkty i przetestowane.

 Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Bronisze wspierają warsztaty "Sezonowość" organizowane przez Ogród Botaniczny w październiku i listopadzie 2022 roku.
RosaĆwik to rodzinna firma, od ponad 35 lat obecna na rynku ogrodniczym, oferuje wysokiej jakości sadzonki róż, głównie licencjonowanych, zdrowych odmian z własnej szkółki położonej w Chludowie koło Poznania.

Grupa INCO VERITAS zajmuje się między innymi produkcją i dystrybucją nawozów ogrodniczych takich marek jak m.in FruktoVit, Florovit czy Azofoska. Serdecznie dziękujemy za wsparcie nas darowizną w postaci nawozów mineralnych, które zostaną użyte do utrzymania roślin w kolekcjach Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego.